60. Studencki Rajd Połoniny 2019 - podziękowania

Wydaje się, że jeszcze nie tak dawno ruszaliśmy z przygotowaniami do tegorocznej edycji Rajdu, a tu nagle przyszedł czas na ogłoszenia, że 60. Studencki Rajd Połoniny przeszedł do historii. W ostatnie dni września, tak jak od wielu lat, mieliśmy przyjemność wspólnie odkrywać i podziwiać magię jesiennych Bieszczadów.

Dziękujemy Wam wszystkim za udział w tegorocznej jubileuszowej edycji Rajdu - bez Waszego udziału cała nasza praca nie miałaby sensu! Cieszymy się, że już tyle lat chcecie z nami jeździć i spotykać się przy wspólnym ognisku, pod gwiazdami, by dać się ponieść duchowi górskich wędrówek z plecakiem. Dzięki Wam możemy poczuć, że udało się zorganizować coś fajnego i wartego zapamiętania.

Czytaj więcej...

Studenckie wyjazdy we wrześniu - 60. Studencki Rajd Połoniny

Studenci, jeszcze-nie-studenci, już-nie-studenci, wędrowcy - wszyscy miłośnicy gór!

Mamy przyjemność zaprosić Was na jubileuszowy 60. Studencki Rajd Połoniny "Po bandzie"!
Ostatni tydzień września jest czasem idealnym, by zachwycić się urokiem jesieni przejmującej władzę nad Bieszczadami - czerwieniejących buków i okrywających się złotem połonin. Tradycyjnie do wyboru będzie wiele tras różnej długości - zarówno po polskich Bieszczadach, jak i grzbietach zagranicznych! Ześrodowanie Rajdu odbędzie się 28-29 września w Dydiowej k. Stuposian. Jedyne co potrzebujecie by dołączyć to wziąć plecak, spakować dobry humor i ruszyć z nami w góry! ;)

Czytaj więcej...