Wykład 31 pażdziernika - ostatni dzień zapisów na kurs

Wykład kursowy 31 października odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej (Pl.Politechniki1) w sali 219 o g. 18.00. W tym samym miejscu będziemy spotykać się w każdy wtorek.

Przypominamy, że zapisy na kurs trwają do 31 października. Wpisowe można wpłacać na konto (podane poniżej) lub gotówką na najbliższym wykładzie. Kliknij czytaj więcej...
WAŻNE: O najbliższym wykładzie (warsztaty) czytaj dalejNa najblizszy wykład (warsztaty topograficzno-orientacyjne) weźcie KONIECZNIE (!!!): linijkę, ołówek (cienki i zaostrzony!), gumkę, kompas z podziałką/busolę ew. kątomierz, dobrze będzie wziąć kroczek.

Pamiętajcie o pracy domowej, pomoże wam się przygotować do warsztatów z orientacji i topografii, które odbędą się w najbliższy wtorek. Jeśli nie byłeś/aś na ostatnim wykładzie/nie masz tekstu pracy domowej - napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., prześlemy e-mailem.

Praca domowa: jeśli nie macie w domu mapy topograficznej, możecie porównać treść map topograficznej i turystycznej na jednym arkuszu oglądając mapy Sanok lub/i Cisna (1:100 000) wydawnictwa WZKart (jak wygląda ta seria wydawnicza sprawdzić można na http://wzkart.pl/oferta.htm). Na tych mapach tereny po stronie ukraińskiej to mapa topograficzna, po stronie polskiej już mapa topograficzno-turystyczna. Arkusze te można porównać mapami turystycznymi np. Bieszczadów.

Numer naszego konta:

Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie
ul. Smocza 27, 01-048 Warszawa
VW Bank Direct 97 2130 0004 2001 0380 3475 0001

Przy wpłacaniu na konto należy dostarczyć dowód/potwierdzenie przelewu (można wysłać e-mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Tags: