Darek Gatkowski - Mister, blacha 566


Kontakt:
dariusz.gatkowski[at]gmail.com

 Mister Gatkowski D

Z SKPB Warszawa pojechałem na wyjazd w liceum, zaraziłem się. Na studiach zrobiłem kurs przewodników górskich, no i tak już mi zostało.

Pasje?

Tak, lubię podróże, nosi mnie i trudno jest mi dłużej usiedzieć bez wyjazdu. Z drugiej strony, moim wielkim marzeniem jest nic nie robić, tak przez kilka dni. Uwielbiam nic nie robić jadąc koleją transsyberyjską. Wracając do podróży, lubię jak jest romantycznie (co by to nie znaczyło).

Na filmy chodzę w dużej mierze do warszawskiego kina Iluzjon. Świetny repertuar i niesamowity klimat. Dobrze się bawię na filmach w stylu "Wężogłowy" o ile dawka ta nie jest za częsta.

Piwa, tak to też moja pasja. Uwielbiam delektować się piwkami regionalnymi. Lubię też oglądać półki zastawione są mnóstwem różnorakich gatunków i marek tego napoju. Taki widok znajduję i na Ukrainie i w Belgii. W Polsce, w tej kwestii, jest bardzo fajnie, róźnorodność czasem mnie przygniata. Lubię to.

Studia zakończyłem, jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska.