Wakacyjny wyjazd do Rumunii w Karpaty Poludniowe

Sierpień? Karpaty Połudnowe!

Miejsce: Rumunia, Karpaty Południowe: Masyw Retezat i Godeanu
Termin: 13-28.08.2016
Wyjazd: 13.08 z Warszawy
Powrót: 28.08 do Warszawy
Koszt: 1495 zł. (może się zmienić bliżej terminu wyjazdu ze względu na ceny biletów - zgłaszaj się szybko!)
Prowadzący: Darek Gatkowski (Mister), Paweł Głowacki

W połowie studenckich wakacji mamy przyjemność zaprosić Was (nie tylko studentów !!!) na długi, dający mnóstwo satysfakcji spacer po jednej z najpiękniejszych części Karpat – Masywy Retezat i Godeanu!! A jak się uda, zobaczymy jeszcze coś. W zależności od ilości czasu, który nam pozostanie przemierzymy kolejne pasma górskie lub zajrzymy do Siedmiogrodu aby zwiedzić jedną z jego pereł -  miasto Sybin.

W drugiej połowie sierpnia unikniemy ciągłych opadów (jak to bywa w lipcu) i dzięki dobrej pogodzie (którą zamówiliśmy już miesiąc temu;) będziemy mogli rozkoszować się pięknymi panoramami z TAKICH połonin (!), popasem na Vârful Peleaga (2509 m.n.p.m.), relaksem nad polodowcowymi jeziorkami i smakiem najdzikszej przyrody. A jak!

Śpimy w namiotach, nosimy ze sobą jedzenie i sprzęt na cały wyjazd, gotujemy na kuchenkach lub na ogniu. Jeżeli masz ochotę odpocząć od cywilizacji, miejskiego zgiełku i wielko miejskiej gonitwy to jest wyjazd dla Ciebie!!!

Liczba miejsc jest ograniczona - maksymalnie 12 uczestników.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt emailowy. Pisz proszę na oba adresy (wakacje, któregoś z nas może nie być pod netem):
Paweł Głowacki: pawelkrzysztofglowacki [Retezat] gmail.com
Dariusz Gatkowski: dariusz.gatkowski [Godeanu] gmail.com
w temacie wpisz RETEZAT 2016

Jeżeli nie wierzysz nam, że zabierzemy Cię w jedną z najpiękniejszych części Karpat, to dla zwiększenia naszej wiarygodności zobaczcie te zdjęcia ;)  

 Retezat
Źródło: https://www.flickr.com/photos/30827420@N04/10025872214/in/photostream/

Retezat Vf Paleaga
Źródło: http://www.en.amazingromania.net/2014/10/muntii-retezat-cei-mai-frumosi-munti.html

Uwaga: Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl

Tags: