Piastowski Świt, czyli bezsenne Góry Wałbrzyskie

Tęsknisz za zapierającym dech w piersiach górskim wschodem słońca, ale nie lubisz wcześnie wstawać?

 

Lubisz spędzać noc w dziczy, ale denerwuje Cię chrapanie towarzyszy w namiocie?

 

Mamy idealną propozycję dla Ciebie: wyrusz z nami na szlak w lipcowe popołudnie, wędruj przez Góry Wałbrzyskie pod nocnym niebem, oczekuj na świt i wschód słońca przy wspólnym ognisku w ruinach piastowskiego zamku, a po orzeźwiających pierwszych promieniach porannego słońca zejdź z nami na powrotny pociąg i kawę na dworcu.

 

Kiedy?

6-7 lipca 2024 (sobota-niedziela)

Wyjazd z Warszawy pociągiem w sobotę około 8 rano, powrót do Warszawy w niedzielę około 14.

 

Trasa:

PKP Sędzisław- Trójgarb- Struga- zamek Cisy- PKP Wałbrzych Szczawienko (ok. 32 GOT) na półlekko. Będziemy mieli przy sobie tylko trochę wody i jedzenia, dodatkowe warstwy ubrań oraz sprzęt awaryjny i medyczny, albowiem NOCLEG NIE JEST PRZEWIDZIANY. Marsz odbędzie się w godzinach ok. 15:00- 1:00 w nocy, a następnie wspólnie odpoczniemy w ruinach zamku Cisy przy ognisku i gitarze i poczekamy na spektakl, który przygotuje dla nas świt, po czym zejdziemy do pobliskiej stacji kolejowej odsypiać przygody w pociągu powrotnym.

 

Za ile?

Cena to około 250 zł (170 zł przy legitymacji studenckiej) dla osób dojeżdżających z Warszawy. Obejmuje koszty transportu, wyżywienia w czasie podróży, apteczkę grupową. Ewentualna nadwyżka zostanie zwrócona po wyjeździe.

 

Jak się zapisać?

Przez formularz: Kliknij tutaj

 

Liczba miejsc ograniczona jest do 10 uczestników.

ZAPISY  JUŻ TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ! 

Prowadzący: Michał Bogdan i Tomek Żydowicz 

 sssss.pngIMG_20230918_172849.jpg

W razie pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie się na wyjazd lub udział w wyjeździe jest jednoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu i akceptacji Regulaminu wyjazdów organizowanych przez SKPB Warszawa, dostępnym na stronie internetowej SKPB Warszawa www.skpb.waw.pl.

 

Tags: