51. Rajd Połoniny

51. Rajd Połoniny

Impreza popołoninowa:)

Zapraszamy na imprezę popołoninową - 27.10 o godz. 20.00 w Klubie Remont. Osoby zainteresowane prosimy o wpisanie się na listę (osoby z listy wchodzą do klubu za darmo). Do zobaczenia!

Fotorelacja z Rajdu

Zachęcamy do podsyłania linków do Galerii z Rajdu!

Relacja Matyldy Danielkiewicz - zobaczcie Rajd od kuchni i jak ciężko "pracowali" organizatorzy. 
Relacja z trasy "Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal" by Cicha galeria:)
"Czego oczy nie widzą .." okiem Agaty Gąsiorowskiej
Góra szalejących dzieci - zdjęcia Michała Grycza
Relacja Tomka Pokorskiego z trasy ze Skrzyniem i Mościcką:)
Relacja z Beskidzkiego Traktu
Relacja Krzysztofa z Trasy Królewskiej
Relacja Ireneusza z Trasy Królewskiej
"Połoniny na BIS" - czyli przedszkolaki na Pikuju

Podziękowania

Niestety, 51. Rajd Połoniny już za nami. Na szczęście zostały miłe wspomnienia i kolorowe zdjęcia! Ogromnie cieszymy się, że mogliśmy dla Was ten Rajd zorganizować. Jednak nie dalibyśmy rady, gdyby nie..

· Paweł Duma - dziękujemy za dokarmianie nas, ekipy kuchenno-terenowej i uczestników
· Wajdelota - dziękujemy za zakupy, samowywożące się śmieci w zamian za zwożenie drewna w dół:)
· Marcin Bieliński, Paweł Pawela, Piotrek Szulewski, Grzesiu Sirociuk, Marcin Pietrzak, Antek Grycz, Kuba Organ, Jacek Czaplicki, Michał Grycz - dziękujemy za kopanie toalet, rozkładanie namiotów, rąbanie drewna, noszenie pustych i pełnych garów
· Ula Grzęda, Matylda Danielkieiwcz, Aga Bestry, Magda Bederska, Ewa Szulewska, Marta Bielawska, Ania Lisiewska - dziękujemy za obieranie, krojenie, stworzenie napisów i ich rozklejenie, pomoc w biurze Rajdu i prowadzenie konkursów
· Longin - dziękujemy za zorganizowanie transportu
· Lila Cichy, Michał Tracz, Aga Szudarska, Maciek Siarkiewicz, Magda Badowska, Kasia Jeziorska, Wojtek Włoskowicz, Hania Nizinkieiwcz, Kamil Sarapuk, Adaś Leszczyński, Marta Łukaszuk, Arek Majewski, Longin Fiedczak, Marta Panasik, Wojtek Makarewicz, Krzyś Lisak, Staś Sobociński, Łukasz Błaszczyk, Kasia Mościcka, Michał Skrzyniarz, Agnieszka Płatkowska -Antas, Michał Grycz - dziękujemy za przyprowadzenie ogromnej ilości uczestników całych, zdrowych i ZADOWOLONYCH na ześrodkowanie
· Adam Panasik, Pan Kleks, Marek Król, Juliusz Marszałek - dziękujemy za zorganizowanie tras 
· Matuesz Piotrowski - dziękujemy za Hymn Połonin
· firma NDR Project - dziękujemy za wykonanie wszelkich projektów graficznych
· Joanna Stachowiak - dziękujemy za artykuły
· Adam Leszczyński - dziękujemy za cenne rady i pomoc przy stronie Rajdu
· Agnieszka Skieterska, Piotrek Malec - dziękujemy za pomoc transportowo-sprzętową przed Rajdem
· Adam Leszczyński, Wojtek Makarewicz, Paweł Gilewski, Radek Baranowski, Darek Gatkowski, Tomek Smykowski, Marcin Drzymała, Piotrek Bielawski, Michał Skrzyniarz, Adam Rączkowski - dziękujemy za dobre słowa i cenne rady
· Tomek Smykowski, Marta Łukaszuk - dziękujemy za podzielenie się doświadczeniami z organizacji rajdów
· Magda Bederska, Agnieszka Szudarska, Michał Tracz - dziękujemy za pomoc w rozwieszaniu plakatów
· Zarząd SKPB Warszawa - dziękujemy za wsparcie i wiarę w nas!
· Sponsorzy - dziękujemy za wsparcie finansowe, pieczywo, kiełbaski i nagrody dla uczestników
· Patroni medialni - dziękujemy za artykuły i audycje o Rajdzie
· Uczestnicy - dziękujemy za tak liczne przybycie, za Wykony i uśmiechy na Waszych twarzach

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomagali nam promować Rajd; tym, którzy ubolewali, że nie będą mogli być na ześrodkowaniu - nie martwcie się, może jeszcze kiedyś coś zorganizujemy;)

Hymn 51. Rajdu Połoniny :)

Tekst piosenki i chwyty znajdziesz tutaj.

Piosenkę napisał, wykonał i nagrał Mateusz Piotrowski. Dziękujemy !!

Instrukcja ściągania plików:
Firefox: kliknij prawym przyciskiem myszy na wersję, którą chcesz pobrać, wybierz "Zapisz element docelowy jako.."
Chrome: kliknij prawym przyciskiem myszy na wersję, którą chcesz pobrać, wybierz "Zapisz link jako.."

 

Co ze sobą zabrać?

Jedziesz pierwszy raz i nie wiesz co ze sobą zabrać? Przygotowaliśmy dla Ciebie listę najpotrzebniejszych rzeczy. Musisz kupić karimatę, śpiwór, buty, ale nie wiesz gdzie i jakie? Napisz do nas! Chętnie pomożemy :)

Bieszczadzka Kolejka Leśna

Tak! Tak! Tak! Tegorocznym motywem Rajdu jest Bieszczadzka Kolejka Leśna! Co więcej? W tym roku Kolejek będzie kilka a każda z nich przejedzie inną trasą. Już teraz dogi uczestniku-wagoniku dołącz się do przewodnickiej lokomotywy i daj się poprowadzić przez bieszczadzkie lasy i Połoniny!

Jak wygląda Rajd?

Rajd to kilkudniowe obozy wędrowne lub rowerowe, zróżnicowane pod względem noclegu (pod namiotem lub w stodole u gościnnych gospodarzy) - tzw. "trasy". Na trasę składa się przewodnik i uczestnicy w ilości zazwyczaj ok. 20 (choć bywają trasy mniej lub bardziej liczne). Wszystkie trasy schodzą się 25 września w Radziejowej k. Baligrodu na tzw. ześrodkowanie, na którym czeka Was pyszny, ciepły posiłek, herbata, kubek gluta (kisiel), konkursy z nagrodami oraz zabawa do białego rana przy ognisku i dźwiękach gitary. 

Zachęcamy do udziału w Rajdzie każdego, niezależnie od wieku i doświadczenia górskiego. Jeżeli nie mieszkasz w okolicach Warszawy i nie zdążysz dojechać na miejsce zbiórki, umów się z przewodnikiem na miejscu startu trasy (w Bieszczadach). Możesz także wziąć udział tylko  w ześrodkowaniu. Przedostań się do Radziejowej 25 września ok. 16.00. Zabierz własny namiot, lub poinformuj nas wcześniej, że potrzebujesz noclegu. Koszt udziału w ześrodkowaniu to 25zł (to koszty organizacyjne, nie zarabiamy na naszych wyjazdach!)

Dla osób niepełnoletnich warunkiem uczestnictwa jest potwierdzona przez rodziców Karta Uczestnika.

Organizator

Organizatorem Rajdu jest Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie. Jesteśmy najliczniejszą organizacją studencką w stolicy, z bogatą historią i tradycją (działamy od 1957 roku) zajmującą się turystyką kwalifikowaną. Co roku zabieramy młodszych i starszych w góry Polski, Europy i świata, ze szczególnym uwzględnieniem Karpat Polski, Słowacji, Ukrainy i Rumunii. Więcej informacji uzyskasz na naszej stronie internetowej.

Sponsorzy

Patroni medialni

Tags: