Image Slider - Połoniny 2013

  • Rajd Studencki Połoniny 2013
    Rajd Studencki Połoniny 2013

Wrześniowe wyjazdy - Studencki Rajd Połoniny

Licealiści, studenci, miłośnicy gór!

Zapraszamy na 54. Studencki Rajd Połoniny! Tradycyjnie na pożegnanie lata zapraszamy Was na wspólne wędrowanie po Bieszczadach. Do wyboru wiele wyjazdów różnej długości - trasy spotkają się 28 września 2013 r. w Smereku. Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecaki, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry :)

Od ponad półwiecza w drugiej połowie września zapraszamy wszystkich górskich entuzjastów do wyruszenia pod wodzą przewodników SKPB na wspólną wędrówkę po bieszczadzkich ścieżkach. Jak co roku nie zabraknie przepięknych krajobrazów, pysznego jedzenia, śpiewania przy ognisku, a przede wszystkim wspaniałej zabawy i najlepszych kompanów marszruty. Dlatego wybierzcie jedną z wielu tras i na kilka dni porzućcie wygody miejskiej dżungli. Poczujcie zew natury! Bieszczady wzywają!

Na stronie Rajdu będziemy publikować listę tras oraz wszelkie niezbędne informacje przed wyruszeniem w drogę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Połonin na Facebooku – znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie tych, którzy również wybierają się na Rajd, a także obejrzycie fotorelację z poprzedniego roku :)

W razie pytań piszcie na adres: rajd.poloniny2013(at)gmail.com

Do zobaczenia we wrześniu w Bieszczadach!

Kierownictwo Studenckiego Rajdu Połoniny 2013
Kasia Kwiatkowska

PS: Chcesz otrzymywać informacje o kolejnych imprezach organizowanych przez nas?
Zapisz się na newsletter SKPB. (Informacje będą wysyłane maksymalnie raz w miesiącu/raz na dwa miesiące)

Tags: