Image Slider - Nocne Manewry 2021

  • X Nocne Manewry - 20/21 listopada
    X Nocne Manewry - 20/21 listopada

Zmiany ze względu na COVID-19

W związku z sytuacją epidemiologiczną postanowiliśmy zrezygnować z pewnych stałych elementów Nocnych Manewrów SKPB Warszawa.

Poniżej informacje o wprowadzonych zmianach w X edycji Nocnych Manewrów SKPB Warszawa:

  1. Baza zawodów. W tym roku nie będzie Bazy Zawodów. W związku z tym uczestnikom nie zostanie zapewniona możliwość noclegu. 
  2. Biuro zawodów. Sekretariat będzie na świeżym powietrzu przy miejscach parkingowych.
  3. Szatnia/przechowalnia. Na chwilę obecną nie zapewniamy możliwości przechowania bagażu. W razie zmian, będziemy o tym informować.
  4. Parking. Miejsca parkingowe będą dostępne przy mecie. 
  5. Miejsca startów/mety. Miejsca startów i mety będą max w odległości do 2km od parkingu/przystanku transportu publicznego. W tym roku część uczestników po odebraniu karty startowej będzie przemieszczać się dodatkowo transportem publicznym na miejsce startu. Poniżej poglądowy schemat tras z zaznaczonymi miejscami parkingowymi.

schemat tras

 

O szczegółach miejsca startu i przejazdu danej trasy uczestnicy zostaną powiadomieni mailowo najpóźniej w piątek 19.11.2021r. Informacja zostanie również umieszczona na stronie internetowej SKPB Warszawa

6. Wspólne przejazdy samochodem. W związku z niezapewnieniem miejsc noclegowych, miejsce odbywania się zawodów zostanie ujawnione najpóźniej w piątek rano 19.11.2021 r. Wówczas zostanie też udostępniony uczestnikom arkusz, który ułatwi umówienie się na wspólne przejazdy samochodem na miejsce zawodów oraz na powrót. Kierowcy będą mogli zgłosić wolne miejsca w pojeździe, a pozostali uczestnicy będą mogli dopisać się do wolnego samochodu. 

7. Na mecie każdej trasy będzie ognisko, dla tras Tatrzańskich, Alpejskiej Letniej, Alpejskiej Zimowej i Himalajskiej dodatkowo będzie ognisko w trakcie trasy.

8. Posiłki na ognisku. Na każdym ognisku będzie kiełbaska lub poczęstunek.

9. Punkty z płynami do dezynfekcji rąk zostaną umieszczone na startach, metach i przy miejscach ogniskowych.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju, w przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń dotyczących organizacji imprez zastrzegamy sobie prawo do odwołania Manewrów lub zmniejszenia limitów uczestników na trasach.

Tags: